Týdení chvilka volna.

18. února 2014 v 21:35 | Haruko |  Diary
Hola. Zde Haruko s tak trochu informačním článkem.. ovšem i spamem z mého života. V první řadě bych se chtěla vyjádřit k tomu, jak bude blog fungovat. Sice zatím společně s Yune žijeme pouze v provizorium, ale doufám, že se v budoucnu stránka trochu zacelí. Tak nějak jsem nevěděla, co zveřejnit, jako můj první článek na tento blog, tak mě prosím nezabíjejte za můj mizerný výběr. Co se Yune týče, psala mi, že se na blogu bude vyskytovat méně častěji, kvůli časovému nedostatku i nevyskytující se náladě na psaní článků. Zatím tuto osobu chápejme.. jako ohrožený druh naší neledžendární stránky a snažme se jí podpořit jak nejvíce to jde. *harukos cheer mode activated* Prozatím to zde potáhnu na vlastní pěst a uvidíme, kam se dokopem. =)
No a co se mé osobnosti již týče: jsou prázdniny a já se je poprvé v životě snažím prožít v žáživném duchu. Dodnes jsem tento čas brala pouze jako možnost nekonečného lelkování v pohodlí domova a časového nadbytku pro nahrání nejlepšího skóre v dějinách mé mastič kariéry. Laicky: provozování zákadních životních aktivit + nekonečné sezení u konzolních her.
Dnes jsem si zašla ven s přáteli, které jsem neviděla snad čtyři uherské roky. Byl to fajný den. =) Ještě mě čeká photoshopování pozvánky na narozeniny pro mého otce a načrtnutí jednoho portrétu, který musím stihnout do konce týdne. Ach... sice mi to zabije celý večer, ale aspoň budu mít povinnosti z krku. (-__-)"
A co vy? Kdy máte prázdniny.. a jak se je snažíte využít? =)

Vaše
Haruko.
XXX
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Děkujeme za návštěvu!~